Математичні моделі і алгоритми аналізу перенапруг у системах електропередач

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику побудови інтегральних моделей ліній електропередач як об’єктів з розподіленими параметрами, та алгоритми аналізу хвильових процесів у таких лініях методом тейлорівських перетворень, що дозволяють обчислити з високою точністю перенапруги, зумовлені комутаційними і аварійними режимами. Наведено результати числового експерименту з дослідження точності методу. The technique of an integral model creating is proposed for power transmission lines. The lines are considered as an object with distributed parameters. The algorithms have developed for analysis of wave processes in power lines by Taylor transform method. The method allows to calculate a voltage surges which are caused by switching and emergency conditions. The results of a numerical experiment are presented for method accuracy studies.

Безносова 0. І. Математичні моделі і алгоритми аналізу перенапруг у системах електропередач / О. І. Безносова, О. В. Безносова, Е. П. Семагіна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 7–11. – Бібліографія: 5 назв.