До проблеми класифікації в завданнях видобутку

Проаналізовано особливості постановки та підходи до розв’язання задач класифікації для випадків великорозмірних завдань видобутку даних. Подано основи розробленого нейромережного методу розпізнавання та результати його апробації. The article analyses the features of the target setting and the approach to solving a problem of classification task for Data Mining tasks where data are high-dimensional. Essential principles of the method of recognition on the base of neural networks and results of his approbation are proposed.

До проблеми класифікації в завданнях видобутку / Р. Ткаченко, А. Дорошенко, А. Заграй, У. Поліщук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 73–80. – Бібліографія: 7 назв.