Синтез нових тіозаміщених 1,4-нафтохінонів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено нові методи синтезу 2-N-заміщених-3-тіо-1,4-нафтохінонів та одержано сульфіди на їх основі. Попереднє комп’ютерне прогнозування показало доцільність пошуку нових сполук цього ряду. The new method of synthesis of 2-N-substituted-3-thio-1,4-naphthoquinones has been elaborated and the sulfides on their base has been obtained. Previous computer prediction shows that the search of new compounds of this row is expedient.

сульфіди, стабілізатори полімерів, сірковмісні сполуки

Синтез нових тіозаміщених 1,4-нафтохінонів / М. Ю. Плотніков, М. О. Платонов, Ю. В. Канюка, С. С. Коліда, М. В. Стасевич, Р. Я. Мусянович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 99-105. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review