Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив природи розчинника на естерифікацію 3-метилкротонової кислоти, визначено константи швидкості та встановлено вплив концентрації розчинника на швидкість перебігу реакції естерифікації. The influence nature and concentration of dissolvent on the process of esterification 3-metylcrotonic acid is investigated. The influence of concentration of dissolvent by constants of balance of reaction of esterification is determined.

розчинник, естерифікація, каталізатор

Почапська І. Я. Вплив природи і концентрації розчинника на вихід естерів 3-метилкротонової кислоти / І. Я. Почапська, Ю. Я. Хлібишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 177-179. – Бібліографія: 5 назв.