Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано можливість одержання швидкотверднучих безгіпсових карбонатних портландцементів, модифікованих органо-мінеральними добавками для виробництва сухих будівельних сумішей. A possibility of getting of rapid hardening carbonate gypsum free Portland cements modified by organic-mineral additives for dry-mixtures production is shown in this article.

Безгіпсовий портландцемент – швидкотверднуче в’яжуче для інтенсивних технологій будівництва / Х. С. Соболь, Н. І. Петровська, С. Ю. Терлига, А. С. Дрималик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 137-140. – Бібліографія: 6 назв.