Висвітлення проблеми персоніфікації політичної влади в курсі політології

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано рівень висвітлення персонального фактора політичної влади у вивченні основних тем курсу “Політологія” для вищої школи. Подано методичні рекомендації щодо характеру та способів розкриття ролі персони в темах, присвячених аналізу політики і влади, для студентів загальних та профільних спеціальностей. The level of coverage of the political power’s personal factor in studying of main topics of “Politology” course for universities is analyzed. The methodical recommendations concerning character and techniques of explanation of the person’s role in topics related to analysis of politics and power for students of are given.

Когут П. Висвітлення проблеми персоніфікації політичної влади в курсі політології / Петро Когут // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 109–113. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review