У статті представлено інформаційну систему документаційного забезпечення роботи секретаря екзаменаційної комісії Нац. ун-ту “Львівська політехніка”, обґрунто- вано необхідність та доведено ефективність такого впровадження.
This paper is devoted to the solving task of documentation support of secretary of examination board in Lviv Polytechnic National University.

екзаменаційна комісія, документаційне забезпечення, підтримка секретаря екзаменаційної комісії, examination board, documentation support, support of secretary of examination board

Романовська І. Автоматизація роботи секретаря екзаменаційної комісії Національного університету “Львівська політехніка” / Ірина Романовська, Андрій Пелещишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 879. — С. 100–106.