Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено регенерацію розчинів сульфату моноетаноламонію негашеним вапном. Вибрано оптимальну кількість оксиду кальцію від стехіометричної норми та тривалість процесу для досягнення високих значень ступеня регенерації. The regeneration of solutions of ethanolaminesulfate by calcium oxide was investigated. The optimum quantity of calcium oxide from stoichiometry and reaction time of the process were selectived.

До питання вивчення регенерації відпрацьованих розчинів сульфату моноетаноламонію оксидом кальцію / Т. В. Перекупко, О. М. Шеремета, І. Є. Максимович, К. І. Блажівський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 16-18. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review