Показано можливість застосування нового класу кодуючих систем з викорис¬танням комбінаторних числових моделей — монолітних кодів, побудованих на ідеальних кільцевих в’язанках, для вирішення задач поліморфно-завадостійких кодувань за такими критеріями, як підвищення стійкості кодуючої системи та завадостійкості коду від спотворення у фізичному каналі зв’язку. Наведено приклади побудови таких кодів на основі вищезгаданих комбінаторних моделей. Possibility of application of new class of the encoding systems is shown with the use of combinatorial numerical models - monolithic codes, built on ideal circular bundles, for the decision of tasks polymorphic - antijamming codes after such criteria as an increase of firmness of the encoding system and code antijammingness from distortion in the physical channel of connection. The examples of construction of such codes are resulted on the basis of afore-mentioned combinatorial models.

Балич Б. Синтез поліморфно-завадостійкого кодування на основі кільцевого монолітного коду / Б. Балич, О. Різник, Д. Скрибайло-Леськів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 184–187. – Бібліографія: 5 назв.