2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Обґрунтовано можливість використання концепції життєвого циклу товару для прогнозування збуту продукції підприємства. Досліджено основні типи кривих життєвого циклу товару, виділено групи товарів, яким відповідають ті чи інші криві, обґрунтовано аналітичні форми та запропоновано методи оцінювання параметрів кривих ЖЦГ, які є підставою для формування надійної інформаційної бази прогнозних розрахунків.
In this article the possibility of utilization of product life cycle conception for the forecasting of enterprise production distribution is substantiated. The main types of product life cycle curves are also studied; the product groups reflected in different curves are selected; the analytical forms are grounded, and methods of product life cycle curves estimation parameters which can give the right for formation of stabile information base of forecast calculations are offered.

Свірська О. Б. Прогнозування збуту продукції підприємств на основі кривих життєвого циклу товару / О. Б. Свірська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 298–304. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review