Термічний розклад α-епоксидіалкілпероксидів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Встановлено константи швидкостей і енергії активацій для мономолекулярного і індукованого розкладу α-епоксизаміщенного діалкілпероксиду, який є перспективним ініціатором для радикальних процесів. Показано, що оптимальною сферою використання цієї речовини є ініціювання процесів високотемпературної полімеризації і вулканізації, процесів спалахування і швидкого згорання дизельного палива. The rate’s constants and the activation’s energies for the monomolecular and inducted decomposition of the a-epoxy substituted dialkylperoxide, which is perspective initiator for radical processes there were defined. It is showed that the optimal sphere of using this substance is the initiation of the processes high temperature polymerization and vulcanization and diesel fuel’s inflammation and burning.

Єлагін Г. І. Термічний розклад α-епоксидіалкілпероксидів / Г. І. Єлагін, Ю. В. Проценко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 175–180. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review