Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розраховано основні термодинамічні величини ідеального газу (електронів фононів, фотонів та ін.) у загальному випадку через статистичну суму однієї частинки, а також для параболічного та непараболічного – як у шаруватих кристалах – законів дисперсії. The main thermodynamical functions are represented in common case using the statistical sums. The calculations are carried out for parabolic and non parabolical (as in layered crystals) dispersions.

Товстюк К. К. Теорема про обернення статистичної суми у розрахунках термодинамічних величин ідеальних газів / К. К. Товстюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 393 : Елементи теорії та прилади твердої електроніки. – С. 164–170. – Бібліографія: 6 назв.