Проаналізовано роботу асинхронного електропривода зі збудженням від енергії ковзання. Модифіковано алгоритм керування машиною подвійного живлення. Наведено результати експериментальних досліджень. Functioning of induction electric drive with slip energy exciting has been analyzed. Doubly fed machine’s control algorithm has been improved. Results of experimental investigations are described.

Плахтина О. Г. Експериментальні дослідження статичних характеристик в асинхронному електроприводі зі збудженням енергією ковзання / О. Г. Плахтина, А. С. Куцик, О. О. Кузнєцов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 111-115.