Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вивчено основні закономірності коолігомеризації ненасичених вуглеводнів фракції С5 та коолігомеризацію олігомерів фракції С5 і фракції С9 рідких продуктів піролізу у присутності кремнієорганічних пероксидів. Встановлено оптимальне співвідношення олігомерів фракції С5 і фракції С9. Вибрано ефективний ініціатор коолігомеризації – три-трет-бутилпероксивінілсилан. The major conformities with a low of the process of coolygomerization of the unsaturated hydrocarbons are contained in C5 fraction and coolygomerization olygomers are contained in C5 and C9 fractions in presence of the siliceous peroxides have been investigated. The optimum correlation of olygomers C5 and C9 fractions has been established. The efficient initiator of the coolygomerization try-tret-butylperoxyvinilsilane has been selected.

Магорівська Г. Я. Одержання нафтополімерних смол на основі фракції С5 і С9 рідких продуктів піролізу дизельного палива / Г. Я. Магорівська, Б. О. Дзіняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 77– 80. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review