Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання моделювання процесів акустичної емісії, що супроводжують роботу вузлів електротехнічного устаткування. За результатами аналізу побудованих моделей запропоновано нові діагностичні ознаки, що ґрунтуються на використанні пуассонівського спектра стрибків, що входять в характеристичну функцію, яка описує досліджуваний акустоемісійний сигнал. This paper deals modeling of the acoustic emission signal. Based on the results of the models analyses it is offered the new diagnostic characteristic. This characteristics are based on the Poisson jump spectrum and appear in characteristic function describing the acoustic emission signal.

екустична емісія, акустоемісійний сигнал

Улитко А. В. Моделирование процессов акустической эмиссии и использование его результатов в информационно-измерительных системах электроэнергетического оборудования / А. В. Улитко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 243-248. – Библиография: 6 названий.