Thumbnail Image

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто програмну модель апаратно-орієнтованої технології стиску монохромних растрових відеопотоків модифікованого варіанта відомого [1] алгоритму контекстно-базованої технології стиску з метою підвищення коефіцієнта стиску і пристосування до швидкої апаратної реалізації (з інтенсивністю ~100 мегапікселів на секунду). Надано порівняння результатів стиску монохромних зображень з іншою контекстно-базованою технологією [2], яка претендує на проголошення стандартом JPEG-2000.

Бєляєв С. М. Апаратно-орієнтована контекстна технологія стиску інтенсивних відеопотоків в реальному часі / С. М. Бєляєв, В. В. Троценко // Вісник Державного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 385 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 16-23. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review