Аналіз чинників повільного формування ПФГ в Україні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито основні тенденції створення та розвитку промислово-фінансових груп в зарубіжних країнах, етапи їх існування в Україні, зі всіма недоліками, та запропоновано деякі альтернативні виходи із ситуації, в якій знаходяться підприємства, фінансові та банківські установи, що можуть утворити промислово-фінансові групи в Україні. The article tells us about main trends of creation and development of industrial- financial groups in foreign countries, covered phases of their existence in Ukraine, with all positive and negative features. The article also proposes some alternative ways out of the situation industrial-financial groups are in.

Винницький Е. Ю. Аналіз чинників повільного формування ПФГ в Україні / Е. Ю. Винницький, І. В. Алєксєєв // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 201–205. – Бібліографія: 5 назв.