Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

The correctness of nonlocal multipoint problem for the partial differential equations with the constant coefficients is investigated. The conditions of existence and uniqueness of the solution of a problem are described. The metric theorems of lower bound estimation of characteristic determinants of a problem are established. Досліджено коректність нелокальної багатоточкової задачі для диференціальних рівнянь з частинними похідними зі сталими коефіцієнтами. Отримано умови існування та єдиності розв’язку даної задачі. Встановлено метричні теореми про оцінки знизу малих знаменників, які виникають при побудові розв’язку задачі.

Симотюк М. М. Задача з нелокальними багатоточковими умовами для диференціальних рівнянь з частинними похідними зі сталими коефіцієнтами / М. М. Симотюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 280–285. – Бібліографія: 5 назв.