Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив апроксимації кривої намагнічування на результати розрахунку ферорезонансу в RLC контурі. Методом гармонічного балансу знайдено області існування ферорезонансу залежно від параметрів кола і амплітуди зовнішнього сигналу. Отримані результати перевірено числовими розрахунками. It was shown in the paper that magnetizing characteristic strongly affects on conditions of existence of ferroresonant oscillations in RLC circuitts. The domains of existence found by the harmonic balance method and confirmed by numerical calculation were established for parameters which determine amplitude of external signal and damping.

Синицький Л. А. Вплив апроксимації кривої намагнічування на результати розрахунку ферорезонансу у RLC контурі / Л. А. Синицький, І. В. Смаль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 153-158. – Бібліографія: 5 назв.