Аналіз результатів визначення об'ємів змиву берегової лінії русла ріки Десна

Наведено аналіз технологіної схеми цифрового стереофотограмметричного методу визначення зміни берегової лінії та берегового об'єму змитого течією ріки грунту. Вказується на можливість використання цифрової неметричної камери, яка з'єднана із GPS-приймачем, для виконання цих робіт. Проанализирована технологическая схема цифрового стереофотограмметрического метода определения изменения береговой линии и поверхностного объема вымываемого грунта течением реки. Указывается на возможность использования цифровой неметрической камеры, соединенной с GPS-приемником, для выполнения этих робот. The analysis of the technological scheme of digital stereophohgrammetric method for determining changes in the coastline and coastal amount of soil washed away the river flows is presented in the paper. For implementation of these works it is pointed on possibility to use digital non-metric camera connected with GPS-receiver.

об'єми змитих грунтів, стереофотограмметричне знімання

Глотов В. Аналіз результатів визначення об'ємів змиву берегової лінії русла ріки Десна / В. Глотов, В. Мовенко, О. Терещук // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 210–215. – Бібліографія: 9 назв.