Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сформульовано засади гармонійного з’єднання підходів дослідження синтезу релігійних, наукових, філософських (РНФ) знань. Спроектовано алгоритми досліджень. Визначена дефініція мислепродуктивності. Доведена вагомість методу – “Синтез РНФ знань у зведенні до гармонії релігій світовідчуття”. Висвітлено роль методу “Синтез РФН знань у методології пізнання”. The basics harmonic integration of synthesis investigation of religious scientific knowledge (RSK) are formulated, the investigation algorithm is developed in the article. The definition of thought productivity is defined. The value of method “synthesis of RSK” during approaching the harmony of world perception is proved. The role of method “synthesis of RSK” in the methodology of scientific knowledge is presented.

синтез, метод, горизонт мислення, мислепродуктивність, гармонія, світогляд, synthesis, method, skyline of thinking, thought productivity, harmony, world perception

Гронська Н. С. Гармонійність синтезу релігійних, наукових та філософських знань (РНФ) у методології пізнання / Н. С. Гронська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 53–62. – Бібліографія: 20 назв.