Проблеми управління відходами в Україні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На шляху виходу України з економічної й екологічної кризи необхідно приділяти належну увагу системі управління відходами, що існує в державі. На сьогодні в Україні виникає низка проблем у цьому напрямку. Це вимагає відповідного державного регулювання, яке дасть змогу впорядкувати процес відповідно до загальноєвропейських і світових стандартів. On way of exit Ukraine from the economic and ecological crisis it is necessary to spare the proper attention to the system of management of wastes, that exist in state. On today in Ukraine a number of problems arise up in the given direction. It requires the proper state adjusting, which will give possibility to put in order a given process in accordance to European and world standards.

Берлінг Р. З. Проблеми управління відходами в Україні / Р. З. Берлінг // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 421–426. – Бібліографія: 6 назв.