Деякі аспекти українського міфотворення

Thumbnail Image

Світ увійшов у період нового здійснення політики через інформаційне протиборство, у якому Україна може посісти місце як об’єкта, так і суб’єкта впливу. Аналізуються питання взаємодії людини та інформаційного середовища. Досліджується формування міфотворення як у науковому аспекті, так і в контексті політичної ситуації в Україні. World has entered the period of conducting a new policy on the background of an information confrontation and Ukraine can occupy in it the place of an object or subject of such influence. The questions of interaction of the man and information environment. In the article some questions of creation of myths both in scientific aspect and in a context of a political situation in Ukraine are analyzed.

Леонтьєва Л. Деякі аспекти українського міфотворення / Лідія Леонтьєва // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. – Випуск 14. – С. 72–74. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review