Емпіричні дослідження логістичної діяльності вітчизняних підприємств

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати досліджень щодо застосування логістики на вітчизняних підприємствах. Узагальнено розвиток теорії логістики, встановлено адекватність сучасної теорії логістики її практичному використанню на вітчизняному ринку. Встановлено залежність між зростанням вимог щодо обслуговування споживачів та застосуванням логістичних методів управління вітчизняними підприємствами.
The research results of logistics use in domestic enterprises are presented in the article. Development of theory of logistic is generalized. Adequacy of modern theory of logistics to its practical usage is proved. The correlation of growth of requirements to customers services and usage of logistics methods of management in domestic enterprises is identified.

Чорнописька Н. В. Емпіричні дослідження логістичної діяльності вітчизняних підприємств / Н. В. Чорнописька, О. І. Карий, М. В. Білик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 146–151. — (Теорія логістики і маркетингу).