Представлено ефективний алгоритм обчислення значень концентрації складових розчинів на базі експериментальних даних. Для побудови алгоритму обчислень використано поліноміальну інтерполяцію, метод Гауса та схему Горнера.
This paper developes an effective algorithm to find concentration of composing solutions, on the base of given researches. During construction of mathematical model was pressed the service ofpolynomial interpolation, Hpus method and Horner's scheme.

Білий О. Алгоритм поліноміальної інтерполяції для визначення невідомих концентрацій складових розчину / О. Білий, І. Дронюк, Г. Керод-Волгіна // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 205–208.

Endorsement

Review