Thumbnail Image

Наведено формули, за якими можна обчислювати допустимі зміни площі земельної ділянки домоволодіння за результатами первинних та вторинних геодезичних вимірювань. Приведены формулы, по которым можно вычислять допустимые изменения площади земельного участка домовладения по результатам первичных та вторичных геодезических измерений. Formulas on which it is possible to calculate possible changes the area of lot land of estate on results the primary and second geodesic measurings are resulted.

площа земельної ділянки, кути повороту межі земельної ділянки

Рябчій В. А. Визначення допустимої зміни площі земельної ділянки за рельтатами повторних геодезичних вимірювань / В. А. Рябчій, В. В. Рябчій, Н. Кашина // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 103–106. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review