Методи управління капіталом: критерій Келлі та оптимальне f

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються методи управління капіталом на фондовому та валютному ринках, які називаються критерій Келлі та оптимальне f. Ці методи також можуть бути застосовані до багатьох ігор, що мають спекулятивний чи азартний характер. Describes the money management methods on the stock and currency exchange markerts, which are called the Kelly criterion and the optimal f. These methods can also be used for many speculative or risky games.

Висоцький І. Б. Методи управління капіталом: критерій Келлі та оптимальне f / І. Б. Висоцький, Х. А. Барвінська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 26–31. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review