Логістична концепція диференційованої політики запасів товарів щоденного попиту

Thumbnail Image

Ідентифіковано загальну структуру чинників взаємовпливу запасів на стан внутрішнього і зовнішнього середовищ. Удосконалено класифікацію запасів товарів щоденного попиту за функціональним призначенням. Запропоновано положення щодо реалізації диференційованої політики запасів залежно від профілю попиту на товар. The general structure of factors of influents of supplies is identified on the state of internal and external environment. Classification of stock-in-trades daily demand is improved after the functional setting. Position is offered in relation to realization of the differentiated policy of supplies depending on the type of demand on a commodity.

ідентифікація, класифікація запасів

Білик І. І. Логістична концепція диференційованої політики запасів товарів щоденного попиту / І. І. Білик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 39–42. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review