Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті на підставі уточнення сутнісних характеристик категорії “інвестиція” розкрито поняття “активізування інвестиційної та інноваційної діяльності підприємства”. Внаслідок виділення показників, які характеризують рівень активізування інвестиційної та інноваційної діяльності підприємства, запропоновано методичний підхід до оцінювання рівня ефективності та ризику процесу активізування інвестиційної та інноваційної діяльності підприємства. In article on the grounds of separations main features to categories "investment" is elaborated notion "activation investment and innovation activity of the enterprise". As a result of separations of the factors, which characterize the level an activation investment and innovation activity of the enterprise in article is offered methodical approach to estimation level to efficiency and risk of the process activation investment and innovation activity of the enterprise.

Вівчар О. Й. Оцінка рівня ефективності та ризику в умовах активізування інвестиційної та інноваційної діяльності підприємства / О. Й. Вівчар, Л. І. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 151–157. – Бібліографія: 10 назв.