Система управління поводженням з побутовими відходами у містах України

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано складові процесу поводження з побутовими відходами у містах України та їх взаємозв’язок. На основі системного аналізу обгрунтовано зміст Програми поводження з побутовими відходами, запропоновано структуру та функції системи управління впровадженням розділів цієї програми.
The constituents of process of handling are analysed domestic wastes in towns of Ukraine and their intercommunication. On the basis of systems analysis maintenance of Program of handling is grounded domestic wastes, a structure and functions of the control system by introduction of sections of this program is offered.

Огородник І. Система управління поводженням з побутовими відходами у містах України / І. Огородник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 543 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. — С. 85–91. — (Моделювання процесів і систем).

Endorsement

Review