Thumbnail Image

У статті досліджено метонімію як чинник творення термінів-прикметників сучасної української технічної термінології. Визначено типи, підтипи та різновиди метонімічних конструкцій полісемії, з’ясовано джерела та шляхи метонімічних перетворень у сфері термінів-прикметників. The present paper deals with metonymy as a factor of terms-adjective creation in modern Ukrainian technical terminology. The types, subtypes and varieties of metonymical constructions of polysemy were defined. The sources and ways of metonymical transformations in the field of terms-adjective were identified.

Кримець О. Метонімічні конструкції полісемії в українській технічній термінології (на матеріалі прикметників) / Оксана Кримець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 648 : Проблеми української термінології. – С. 16–23. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review