Епоксидування етилалілетилакрилату у присутності боридів металів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено залежність каталітичної активності боридів від природи металу, що входить до їх складу, в реакції епоксидування етилалілетилакрилату гідропероксидом третбутилу. Показано, що найефективнішим в цій реакції є Mo2B5. The catalytical activity of borides dependent on nature of metal, what they included, in epoxidation of ethylallylethylacrylate by tert-butyl hydroperoxide is investigated. It was shown that Mo2B5 is the most effective in this reaction.

Трач Ю. Б. Епоксидування етилалілетилакрилату у присутності боридів металів / Ю. Б. Трач, О. І. Макота, І. Ю. Пиріг // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 97–99. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review