Синтез простих ефірів з відходів спиртового виробництва

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається новий спосіб утилізації відходу спиртового виробництва - сивушної олії, шляхом переробки її на прості ефіри дегідратацією вищих спиртів. Цільовим продуктом є етилізоаміловий ефір, який суттєво підвищує детонаційну стійкість бензину і покращує характер горіння палива. The reprocessing method of by-product of alcohol manufacture by means degidratation higher alcohols and forming ethers has been Investigated. Ethyl- izoamiles ether is valuable of the petrol stabilization and Improve of the fuel quality.

Лудин А. М. Синтез простих ефірів з відходів спиртового виробництва / А. М. Лудин, В. В. Реутський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 180–182.