Дискретна математична модель однофазного мостового випрямляча

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено математичну модель однофазного мостового випрямляча, основану на неявному методі трапецій, а також запропоновано методику аналізу перехідних і усталених режимів його роботи.
The mathematical model of single-phase bridge rectifier based on implicit method of trapeziums is submitted and method for transient and steady-state analysis of it operational modes is suggested.

Дзелендзяк У. Дискретна математична модель однофазного мостового випрямляча / У. Дзелендзяк, В. Самотий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 543 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. — С. 95–102. — (Моделювання процесів і систем).