Вплив способу введення хімічних додатків на властивості композиційних цементів

Thumbnail Image

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Встановлена доцільність механо-хімічної активізації полімінеральних портландцементів шляхом введення сульфату натрія при розмелюванні цементів, а пластифікуючого компоненту – з водою замішування. In this paper the expediency of mechanical – chemical activisation of polimineral portlandcements was established. It was reached by adding of sulfat sodium during cements milling and plasticitycomponent during cements kneating by water.

Вплив способу введення хімічних додатків на властивості композиційних цементів / Х. С. Соболь, М. П. Петрук, Н. І. Петровська, Я. М. Захарко // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 25-27. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review