Полімерні дисперсії на основі полівінілпіролідоном різної гідрофільності

Дослідженo вплив природи (мет)акрилового мономера у композиції з полівінілпіролідоном на дисперсійні характеристики та сорбційні властивості полімерних дисперсій на їх основі. Встановлено вплив природи та кількості стабілізатора на форму та розмір дисперсій. Підібранo суміш розчинників для одержання полімерних частинок сферичної форми. The influence of (meth)acrylates monomer nature in composition with the polyvinylpyrrolidone on the dispersion descriptions and properties of polymer dispersion on its basіs was investigated. Influence of nature and amount of stabilizer on the form and size of dispersions is established. The mixture of solvents for the receipt of polymer spherical particles is selected.

Дудок Г. Д. Полімерні дисперсії на основі полівінілпіролідоном різної гідрофільності / Г. Д. Дудок, Н. Б. Семенюк, Н. В. Войтко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 371-373. – Бібліографія: 5 назв.