Напівмікровизначення карбону та гідрогену в летких органічних пероксидах

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено та перевірено метод для одночасного напівмікровизначення карбону і гідрогену в летких органічних пероксидах. Невисока вартість апаратури та відносно невелика кількість необхідної площі надає цьому методу перевагу при застосуванні в малобюджетних промислових та наукових лабораторіях. Точність визначення для зразків масою від 20 до 40 мг становить 0,05 % для гідрогену і 0,2% для карбону. A technique has been discovered and proved for the simultaneous semimicrodetermination of carbon and hydrogen in volatile organic peroxides. The low cost of the apparatus and relatively small ammount of bench space needed make this technique especially advantageous for low–budget industrial and academic laboratories. The accuracy for semimicroanalyses with samples between 20 and 40 mg 0.05% for hydrogen and 0.2% for carbon.

напівмікровизначення карбону, невисока вартість, точність визначення, semimicrodetermination of carbon, low cost, for semimicroanalyses with sample

Вострес В. Б. Напівмікровизначення карбону та гідрогену в летких органічних пероксидах / В. Б. Вострес, Н. І. Кінаш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 33-35. – Бібліографія: 8 назв.