Наведено методику класифікації регіонів України за рівнем екологічної безпеки з використанням моделі багатошарового персептрона для управління проектами модернізації системи безпеки життєдіяльності. The method of classification of regions of Ukraine is resulted after ecological strength security with the use of model of multi-layered perseptron for a management the projects of modernization of the system of safety of vital functions.

Дунець, Р. Класифікація територій засобами нейронних мереж для управління проектами в забезпеченні екологічної безпеки / Р. Дунець, Ю. Рак, О. Зачко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 630 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 43–50. – Бібліографія: 6 назв.