Дослідження електромагнітних процесів у намагнічувальних системах

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто розроблення математичних моделей і проаналізовані режими роботи намагнічувальних систем апаратури для вимірювання магнітних характеристик. Розроблені математичні моделі електромагніту сильних полів разом з випробувальним зразком циліндричної форми, які виготовлені з висококоерцитивного магнітотвердого матеріавлу. Modelling features of magnetizing system electromagnetic processes of the equipment for measuring of magnetic characteristics and its performances research are considered.

Шегедин О. І. Дослідження електромагнітних процесів у намагнічувальних системах / О. І. Шегедин, B. C. Мадай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 172–176. – Бібліографія: 5 назв.