Розподіл розчинних і нерозчинних в н-гептані компонентів смол і асфальтенів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено фракціонування смолисто-асфальтенових речовин гудрона анастасієвської нафти, смоли і асфальтенів виділених з цього гудрона адсорбційно-ситовим методом за критичними розмірами частин і молекулярною масою. Визначена розчинність кожної фракції в н-гептані It is carried out the fractioning of resini-asphaltenesferous substances of tar anastasian oil, resini and asphaltenesferous extracted from this tar by means of adsorption-sieve method considering critical size of the particles and molecular weight. Solubility of each fraction in nheptanes is calculated.

Катренко Л. А. Розподіл розчинних і нерозчинних в н-гептані компонентів смол і асфальтенів / Л. А. Катренко, Л. М. Квітковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 123-125. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review