Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтування вибору оптимальної технології і обґрунтування вибору оптимального місця розташування підприємства - це два взаємопов'язані та взаємозалежні завдання комплексної проблеми оптимізації просторово-технологічного розвитку галузі. Обґрунтування вибору оптимального варіанта технології задоволення певної потреби необхідно розпочинати із забезпечення порівнювальності цих варіантів щодо вимог чинного законодавства, зокрема, щодо впливу на персонал та довкілля, а також щодо якості та часу задоволення цієї потреби. Both ground of choice of optimum technology and ground of choice of optimum place of location of enterprise it two interdependent tasks of complex problem of optimization of spatially technological development of industry. It follows to begin the ground of choice of optimum variant of technology of satisfaction of certain necessity from providing of comparisonally of these variants in relation to the requirements of current legislation, in particular, in relation to influence on a personnel and environment, and also in relation to quality and time of satisfaction of this necessity.

Стадницький Ю. І. Обґрунтування вибору оптимальних інвестиційних рішень: аспекти простору, якості та часу / Ю. І. Стадницький, А. В. Симак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 133–140. – Бібліографія: 16 назв.