Складське підприємство в сучасних умовах

Висвітлено завдання логістики розподілу - забезпечення споживача необхідними товарами та продуктами саме в необхідний час, розглянута та класифікована структура сервісної підтримки експедиторських послуг сучасними складськими підприємствами з достатньою системою деталізації. In the article the problems of logistics of distribution - ensuring consumer by necessary goods and products at necessary time are considered. There are considered classify structure of service support of forwarding services by modern warehouse firms with a necessary system of detailing.

Таранський І. П. Складське підприємство в сучасних умовах / І. П. Тиранський, О. Б. Гірна, М. О. Довба // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 95–99. – Бібліографія: 3 назви.