Необоротні явища в тілі людини у випадку дії на нього змінної напруги

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначені умови виникнення трамуючих необоротних явищ в тілі людини під дією змінної напруги. Запропонованих методика розрахунку діючих і миттєвих значень струму крізь тіло людини під час виникнення і розвитку необоротних явищ. Conditions of appearance traumatic irreversible phenomena in case of an alternating voltage action are defined. The methodology of calculation of the effective and instantaneous current values through the human body during an appearance and a development of the irreversible phenomena is proposed.

Никонець Л. О. Необоротні явища в тілі людини у випадку дії на нього змінної напруги / Л. О. Никонець, А. А. Маліновський, В. І. Комаров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 143–150. – Бібліографія: 5 назв.