Thumbnail Image

Встановлено склад відхідного заліза (ІІ) сульфату (FeSO4) як каталізатора окиснення SO2 киснем у водних розчинах заліза сульфату. Досліджено вплив концентрації іонів заліза в поглинальному розчині та температури процесу на ефективність очищення у скруберній камері з ковшоподібними диспергаторами. The composition of removing sulphate iron as oxidation catalyst SO2 by oxygen in aqueous solutions of sulphate iron is established. Influencing an ion concentration iron in absorption solution and temperature of process on efficiency of clearing in the scrubber chamber with scoop-shaped diperser.

Яворський В. Т. Дослідження очищення газів з низьким вмістом сірки (IV) оксиду водними розчинами заліза сульфатів / В. Т. Яворський, В. В. Калмиков, З. О. Знак, А. Б. Гелеш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 57–61. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review