Структурно-параметричний синтез кулачкової запобіжної муфти

Досліджено вплив конструктивних параметрів на показники якості роботи кулачкових запобіжних муфт. Розроблено просторову оптимізаційну математичну модель і здійснено багатокритеріальний структурнопараметричний синтез кулачкової запобіжної муфти за заданими характеристиками. Influence of design data on parameters of quality of work of a jow-tipe overload-release clutch is investigated. The spatial mathematical model is developed and is executed multiobjective structural – parametrical synthesis of a jow-tipe overload-release clutch under the set characteristics.

Кіндрацький Б. І. Структурно-параметричний синтез кулачкової запобіжної муфти / Б. І. Кіндрацький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 77-86. – Бібліографія: 9 назв.