Оцінка часу відгуку НТТР-служби WЕВ-сервера

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано продуктивність HTTP-служби WEB-cepeepa для різних конфігурацій при зростанні кількості одночасно працюючих користувачів. Продуктивність визначається часом відгуку на запит до WEB-cepeepa.
In the paper the analysis o f productivity HTTP-protocol o f WEB-server for different o f the configurations will be carried out at increase o f quantity o f the simultaneously operating users. The productivity is estimated by response time on inquiry to WEB server.

Кузьмін О. Оцінка часу відгуку НТТР-служби WЕВ-сервера / О. Кузьмін, Л. Журавчак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 143–147. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).