Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі розв’язку задачі з визначення електромагнітного поля в шаруватій структурі з довільною кількістю шарів, отримані її екрануючі характеристики (коефіцієнти екранування). Аналітичні вирази для коефіцієнтів екранування шаруватої структури є узагальненням відомих співвідношень. Because of solutions of the task under the definition of an electromagnetic field in a stratified structure with any number of stratums, are obtained it shielding performances (factors of screening). The analytical expressions for factors of screening of a stratified structure are generalization of known relations.

Хімюк І. В. Визначення коєфіцієнтів екранування шаруватої структури у змінному електромагнітному полі / І. В. Хімюк, С. С. Кокошин, Н. Х. Еркенов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 220–224. – Бібліографія: 9 назв.