Клан як квазі-інститут політичних систем близькосхідних країн

Розглянуто клан як специфічний фактор близькосхідного політичного процесу, проаналізовано його характерні особливості, а також подібності і відмінності з інститутами політичної системи плюральної демократії, такими як первинна соціалізаційна група, політична партія, неурядова організація. Clan as special actor of Middle Eastern political processis considered. Its specialties are analysed and similarities and differences with such institutes of plural democracy political system as first socialization group, NGO, political party are defined.

Поліщук Х. Клан як квазі-інститут політичних систем близькосхідних країн / Х. Поліщук // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 19. – С. 130–135. – Бібліографія: 8 назв.