Розкрито сутність поняття “інвестиційно інноваційний потенціал підприємства” за допомогою виділення його сутнісних характеристик. На підставі виконаних уточнень запропоновано методичні рекомендації до оцінювання інвестиційно-інноваційного потенціалу підприємств на засадах активізування маркетингової діяльності. Запропоновані методичні рекомендації можуть бути використані для оцінювання інвестиційно-інноваційного потенціалу будь-яких підприємств незалежно від їхнього розміру, спеціалізації, а також від того, чи вони новостворені, чи функціонують тривалий час. Їхнє застосування доцільне в умовах формування управлінських рішень щодо прийнятності рівня ризику, який виникає під час вибору підприємств для реалізації інноваційних проектів. In the article essence of concept is exposed “investment-innovative potential of enterprise” by the selection of his essence descriptions. On the basis of the conducted clarifications methodical recommendations are offered to the evaluation of investmentinnovative potential of enterprises on bases of activation of marketing activity. The offered methodical recommendations can be used for the evaluation of investment-innovative potential of some enterprises regardless of their size, specialization, and also from that, either they are accrued or function long time. Their application expedient in the conditions of forming of administrative decisions in relation to acceptability of level of risk which arises up at the choice of enterprises for realization of innovative projects.

Князь С. В. Оцінювання інвестиційно-інноваційного потенціалу підприємства на засадах активізування маркетингової діяльності / С. В. Князь, О. В. Князь, Ю. О. Андріанов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 594 : Логістика. – С 429–435. – Бібліографія: 15 назв.