Особливості побудови трифазних генераторів полігармонічних струмів та напруг

Подано варіанти побудови цифро-аналогових трифазних генераторів полігармоніч- них струмів та напруг з управлінням від персонального комп’ютера та сигнального процесора. Розглянуто принцип роботи і структурні схеми генераторів. This paper presents the personal computer and signal processor controlled three-phase digital/analog generators of construction variants of the polyharmonic currents and voltages design cases. The operation principals and structures of these generators are discussed.

Дороніна О. М. Особливості побудови трифазних генераторів полігармонічних струмів та напруг / О. М. Дороніна, Г. М. Лавров, С. В. Хомич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 75-79. – Бібліографія: 4 назви.